Ujędrnianie, wygładzanie, lifting i rozjaśnianie

Ujędrnianie, wygładzanie, lifting i rozjaśnianie

Twoja skóra jest dojrzała i brakuje jej jędrności, owal nie jest już tak dobrze zarysowany, masz drobne lub głębsze zmarszczki, cera jest matowa, pojawiają się brązowe plamy?
Produkty z rodziny EXCELLENCE CODE, będącej efektem długoletnich badań nad starzeniem się komórek, w pełni zaspokoją Twoje potrzeby.
Kompleks aktywny CELL-ENERGY, główny składnik serum CELLULAR CODE, pomaga odzyskać młodzieńczy wygląd skóry. Połączenie lipoaminokwasów, baicaliny i nasturcji przywraca komunikację międzykomórkową, zwiększa potencjał obronny skóry, zaopatrzenie w energię i dotlenienie komórek, przedłuża żywotność i potencjał fibroblastów, czyli najważniejszych komórek skóry właściwej.
Krem EXCELLENCE CODE stosuj rano i wieczorem, aby zredukować wszystkie oznaki starzenia: suchość, zmarszczki, brak jędrności, matową cerę, plamy pigmentacyjne.

Dzięki EXCELLENCE CODE CONTOURS i EXCELLENCE CODE MASQUE (nakładanej na noc), oznaki zmęczenia znikają, twarz odzyskuje blask, rysy stają się wyrazistsze, widoczny jest efekt liftingu.

 
IDEALNA PIELĘGNACJA
Secured By miniOrange