Ujędrnianie, wygładzanie, lifting i rozjaśnianie

Ujędrnianie, wygładzanie, lifting i rozjaśnianie

Twoja skóra jest dojrzała i brakuje jej jędrności, owal nie jest już tak dobrze zarysowany, masz drobne lub głębsze zmarszczki, cera jest matowa, pojawiają się brązowe plamy?
Produkty z rodziny EXCELLENCE CODE, będącej efektem długoletnich badań nad starzeniem się komórek, w pełni zaspokoją Twoje potrzeby.
Kompleks aktywny CELL-ENERGY, główny składnik serum CELLULAR CODE, pomaga odzyskać młodzieńczy wygląd skóry. Połączenie lipoaminokwasów, baicaliny i nasturcji przywraca komunikację międzykomórkową, zwiększa potencjał obronny skóry, zaopatrzenie w energię i dotlenienie komórek, przedłuża żywotność i potencjał fibroblastów, czyli najważniejszych komórek skóry właściwej.
Krem EXCELLENCE CODE stosuj rano i wieczorem, aby zredukować wszystkie oznaki starzenia: suchość, zmarszczki, brak jędrności, matową cerę, plamy pigmentacyjne.
Dzięki EXCELLENCE CODE CONTOURS i EXCELLENCE CODE MASQUE (nakładanej na noc), oznaki zmęczenia znikają, twarz odzyskuje blask, rysy stają się wyrazistsze, widoczny jest efekt liftingu.

 
IDEALNA PIELĘGNACJA

Zrobiłaś diagnozę skóry, ale nadal nie wiesz jakie kosmetyki będą idealne dla Twojej cery?

Nic nie szkodzi, napisz do nas na Facebooku, Instagramie lub wyślij do nas e-maila: kosmetolog@yonkapolska.pl, Nasza pani kosmetolog skonsultuje i profesjonalnie poprowadzi Twoją pielęgnację domową.

Czekamy na twoją wiadomość!