Ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie

Ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie

Twoja cera jest nierówna, brakuje jej blasku, pojawiają się jasne lub ciemniejsze przebarwienia? Jeśli chcesz wyrównać koloryt skóry i rozjaśnić ją, zalecamy połączenie następujących produktów:
– codzienny miękki peeling SOLUTION CLARTÉ (wyciągi z kwiatów nopalu, kwasy glikolowy, mlekowy i jabłkowy oraz algi brązowe), który zapewnia skuteczne złuszczanie

– krem CREME LUMIERE, który łączy właściwości rozjaśniające (stabilna forma witaminy C, witaminy A i E), nawilżające i przeciwstarzeniowe (kwas hialuronowy), zapewnia
redukcję przebarwień i ujednolicenie kolorytu cery.
W przypadku brązowych plam, po zastosowaniu kremu SOLUTION CLARTÉ, nakładaj miejscowo CORRECTEUR CIBLÉ, a następnie – CRÈME LUMIÈRE. Korektor CORRECTEUR CIBLE to skuteczny sposób na walkę z przebarwieniami (zawiera unikalny kompleks C-White, łączący stabilną formę witaminy C i algi czerwone).

IDEALNA PIELĘGNACJA

Zrobiłaś diagnozę skóry, ale nadal nie wiesz jakie kosmetyki będą idealne dla Twojej cery?

Nic nie szkodzi, napisz do nas na Facebooku, Instagramie lub wyślij do nas e-maila: kosmetolog@yonkapolska.pl, Nasza pani kosmetolog skonsultuje i profesjonalnie poprowadzi Twoją pielęgnację domową.

Czekamy na twoją wiadomość!