TO, CO NAJWAŻNIEJSZE

Naszym priorytetem jest zapewnienie widocznych i trwałych efektów odmładzających. Produkty Yon-Ka przywracają skórze jej naturalną zdolność odzyskiwania i utrzymywania równowagi i piękna. Przeciwdziałamy skutecznie problemom dermatologicznym i procesom starzenia się skóry.

Yon-Ka osiąga te wyniki w oparciu o grupę naukowców – biologów, dermatologów i pierwszorzędnych specjalistów z innych pokrewnych dziedzin.

Sprawdzamy skuteczność wszystkich naszych produktów (pod kątem efektu ujędrniającego, głębokości zmarszczek, nawilżenia, skuteczności przeciwdziałania glikacji, działania przeciwutleniającego, przeciwdziałania pojawianiu się brązowych plamek pigmentacyjnych itd.). Umożliwiają to testy kliniczne przeprowadzane w niezależnych laboratoriach:

  • – testy in vitro z pomiarami wykonywanymi za pomocą przyrządów
  • – badania skuteczności i tolerancji, przeprowadzane pod kontrolą dermatologiczną
  • – badania pod kątem kultur komórkowych i eksplantatów (wyodrębnionych fragmentów) skóry.

Dla jeszcze większej skuteczności swych produktów, Yon-Ka spełnia wymogi najnowocześniejszych protokołów pielęgnacji, stosując połączenie technik manualnych i instrumentalnych.

Kuracja z zastosowaniem preparatów Yon-Ka stanowi jedyny w swoim rodzaju specjalistyczny, „magiczny” proces transformacyjny, na który składają się: czująca ręka terapeuty i urządzenia kosmetologiczne wspierające działanie esencjonalnych olejków. Yon-Ka dzieli się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem ze swymi oficjalnymi partnerami podczas regularnie odbywających się szkoleń i seminariów, gwarantując tym samym wszystkim klientom możliwość widocznej poprawy urody.

Różnica będzie widoczna już po pierwszym zabiegu! Patrząc na swoją skórę i dotykając jej, zobaczysz i odczujesz, jak jest rozświetlona i promienna, bardziej miękka i piękniejsza. Cudownie delikatna i oczyszczona, o równomiernym kolorycie, będzie tak piękna, że zbyteczny stanie się jakikolwiek makijaż.