RODZINA PRODUKTÓW

TIME RESIST

Zastosowanie

Duet dzienno-nocny, aktywator młodości.


Badania nad starzeniem się skóry ujawniły kluczową rolę dwóch czynników:


  • Spowolnienie aktywności komórek, z towarzyszącym temu obniżeniem ilości komórek macierzystych, prowadzi do wyczerpania możliwości odnawiania się keratynocytów. Następuje również utrata ilości fibroblastów, co z kolei prowadzi do zmniejszenia intensywności syntezy kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny.
  • Procesy zapalne („inflamm’aging”), które poprzez stres oksydacyjny przyspieszają starzenie się tkanek skóry.


Aby rozwiązać te problemy, Yon-Ka opracowała innowacyjny kompleks substancji czynnych działających synergicznie:


  • Roślinne komórki macierzyste z mydlnicy drobne zwiększają aktywność komórek macierzystych skóry.
  • Kompleks lipoaminowy YOUTH ENERGY pomaga zwalczać stany zapalne skóry („inflamm’aging”).


Kremy TIME RESIST wzbogaciliśmy w ekstrakt z glonów wakame ze względu na ich właściwości regeneracyjne i nawilżające, oraz w odżywcze składniki aktywne: masło shea i glicerynę roślinną.


Skorzystaj z synergicznego działania innowacyjnego duetu: TIME RESIST i Jour et Nuit (na dzień i na noc), by uzyskać promienną cerę i widoczny efekt odmłodzenia skóry.

Rodzina produktów – Opis

TIME-RESIST JOUR – efekt zmiękczenia skóry i wypełnienia zmarszczek


Wraz z upływem czasu, wraz z wiekiem skóra staje się coraz cieńsza, traci gęstość i elastyczność.
Zastosowane w tej wersji preparatu połączenie roślinnych komórek macierzystych mydlnicy drobnej o właściwościach regenerujących z kompleksem lipoaminowym YOUTH ENERGY, pomagającym zwalczać stany zapalne, zyskuje dopełnienie w postaci składników takich jak: ekstrakt z rośliny konjac, kwas hialuronowy i poliozy z owsa, mających działanie wypełniające i zmiękczające.


Dzięki TIME-RESIST Jour Twoja cera jest bardziej promienna, a skóra, chroniona przed szkodliwym działaniem czasu, staje się jędrniejsza, gładsza i wygląda wyraźnie młodziej.


TIME-RESIST Nuit – uruchom program intensywnej regeneracji skóry w nocy


Zastosowane w tej wersji preparatu komórki macierzyste z mydlnicy drobnej o działaniu regenerującym, połączone z kompleksem lipoaminowym YOUTH ENERGY pomagającym niwelować stany zapalne, zyskują dopełnienie w postaci substancji aktywnych z glonów (euglena gracilis), oleju Sacha Inchi i ekstraktu z drzewa jedwabnego, zwalczających objawy zmęczenia skóry i zapewniających wygładzenie cery.


Dzięki TIME RESIST Nuit w miarę upływu nocy skóra staje się coraz lepiej odżywiona i gładsza; oznaki zmęczenia wydają się znikać, a cera zaczyna promieniować blaskiem i energią.

Pielęgnacja

 

OCHRONA I ZMIĘKCZANIE

TIME RESIST JOUR

Wraz z upływem czasu skóra staje się cieńsza, traci gęstość i koloryt.
Bazując na najnowszych osiągnięciach z biotechnologii, Yon-Ka stworzyła działający synergicznie kompleks substancji aktywnych, zwalczający oznaki starzenia się skóry:
– Roślinne komórki macierzyste z mydlnicy drobnej stymulujące do zwiększenia aktywności komórki macierzyste skóry.
– YOUTH ENERGY: kompleks z kwasem lipoaminowym przeciwdziałający stanom zapalnym jako głównym czynnikom powodującym starzenie się skóry.
– Mikrosfery i kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej wypełniają głębsze warstwy naskórka i powodują efekt zmiękczenia skóry.

ODŻYWIANIE I WYGŁADZANIE

TIME RESIST NUIT

Bazując na najnowszych osiągnięciach biotechnologii, Yon-Ka stworzyła działający synergicznie kompleks substancji aktywnych, zwalczający objawy starzenia się skóry:
– Roślinne komórki macierzyste z mydlnicy drobnej stymulujące do większej aktywności komórki macierzyste w skórze.
– YOUTH ENERGY: kompleks aktywny z kwasem lipoaminowym przeciwdziałający stanom zapalnym – głównym czynnikom powodującym starzenie się skóry.
– Kompleks składników czynnych z glonów (euglena gracilis), oleju Sacha Inchi i drzewa jedwabnego, niwelujący objawy zmęczenia i wygładzający skórę.

Noc za nocą skóra jest coraz lepiej odżywiona i wygładzona, oznaki zmęczenia znikają, a cera rozjaśnia się i znów promienieje.

UPIĘKSZANIE

EXCELLENCE CODE MASKA

Dzięki kremowej konsystencji i wzbogaceniu preparatu w substancje silnie anty-starzeniowe i booster rozjaśniający cerę, maska Excellence Code przeciwdziała oznakom starzenia: skóra jest lepiej oczyszczona, bardziej miękka, cera lśni i wygląda wyraźnie młodziej. Formuła Yon-Ka bazująca na unikalnej formule i posiadająca dwa patenty, przywraca skórze dojrzałej komfort i młodość.
Połączenie peptydów ze słodkich migdałów i perzu tonizuje i przynosi natychmiastowy efekt liftingu – uwydatnia kontur twarzy i łagodzi rysy.

Wygładzające działanie kwasu owocowego i kolagenu sprawia, że drobne linie i zmarszczki wydają się zanikać. Cera staje się jaśniejsza, a jej koloryt bardziej wyrównany dzięki anty‑pigmentacyjnym właściwościom czerwonych alg.
Dzięki właściwościom wygładzającym maski EXCELLENCE CODE oznaki starzenia zanikają, a twarz odzyskuje blask i młodzieńczy wygląd.

DZIAŁANIE ANTY-AGING

EXCELLENCE CODE CONTOURS

EXCELLENCE CODE CONTOURS skutecznie redukuje wszystkie oznaki starzenia się i zmęczenia skóry, pojawiające się w najbardziej wrażliwych okolicach twarzy. Ten aksamitny krem zapewnia niezbędne nawodnienie i odżywienie skóry, niweluje drobne linie i zmarszczki: poprawia się kontur oczu, które emanują blaskiem, lepiej zarysowuje się kontur ust. Opuchlizna i cienie pod oczami znikają, pojawia się głębia spojrzenia, górna powieka nie opada, lecz jest napięta.

Wychwytujące światło naturalne różowe pigmenty powodują, że użycie kremu daje natychmiastowy efekt rozjaśniający. Efekt ten jest wzmocniony za sprawą połączenia czerwonych alg i naturalnych nawilżaczy, dzięki czemu powierzchnia skóry wygładza się, a cera rozjaśnia.