TAJEMNICA SKUTECZNOŚCI

SIŁA PRECYZYJNIE WYWAŻONYCH OLEJKÓW ESENCJONALYCH I EKSTRAKTÓW ROŚLINNYCH

Yon-Ka, będąc od ponad 60. lat prekursorem w pielęgnacji fitoaromatycznej, pozyskuje innowacyjne składniki aktywne o potwierdzonej skuteczności z roślin, ekstraktów owocowych i olejków esencjonalnych.

Od korzeni, poprzez liście, aż do nasion. Wademekum firmy Yon-Ka zawiera ponad 130 roślin z całego świata. Odnajdziesz je we wszystkich produktach do pielęgnacji skóry twarzy, ciała i przeciwsłonecznej, które nieustannie wychodzą naprzeciw potrzebom kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

W naszych produktach wykorzystujemy rośliny pozyskiwane w sposób zrównoważony, przyjazny środowisku. W najwyższym stopniu stawiamy na wykorzystanie organicznych wyciągów roślinnych – jedynym warunkiem jest spełnienie stawianych przez nasze laboratorium wymogów co do jakości i skuteczności.

Naładowane energią esencjonalne olejki wytwarzane w procesie destylacji stanowią rdzeń opracowań naszych produktów i protokołów pielęgnacji. Przy udziale specjalistycznej wiedzy i szczególnego rodzaju biegłości te silne i skuteczne aktywne składniki umożliwiają wytwarzanie doskonałych esencjonalności odznaczających się najlepszym stosunkiem skuteczności do bezpieczeństwa.

Każdy esencjonalny olejek, znajdujący się w naszych produktach, podlega dokładnemu zbadaniu i analizie, co pozwala na precyzyjne określenie ich składników, a także na potwierdzenie ich zgodności z odpowiednimi standardami, na czele z normami bezpieczeństwa.

Produkty marki Yon-Ka są wytwarzane we Francji. Nie są testowane na zwierzętach. Ich receptury są rygorystycznie przestrzegane. Produkty kosmetyczne Yon-Ka nie zawierają parabenów, soli glinu, laurylosiarczanu sodu (SLS), metyloizotiazolinonu (MIT) ani triklosanu.

Fitoterapia – terapia oparta na ekstraktach roślinnych.

Aromaterapia – terapia, w której wykorzystuje się olejki aromatyczne, czyli lotne substancje zapachowe pochodzące z roślin.

Aromachologia – nauka o wpływie zapachów na ludzki umysł i zachowanie człowieka.

Gemmoterapia – terapia wykorzystująca pąki drzew i krzewów jako ognisko witalności embrionalnych tkanek znajdującej się w postaci zalążkowej rośliny.

FITOAROMATYCZNA ALTERNATYWA DLA INWAZYJNYCH ZABIEGÓW ESTETYCZNYCH

Świat estetyki ciała przeszedł w ciągu ostatnich lat znaczną ewolucję.

Wraz z pojawieniem się botoksu i zastrzyków z kwasu hialuronowego oraz ich natychmiastowymi radykalnymi rezultatami, zabiegi medycyny estetycznej bardzo zyskały na znaczeniu. Wysoce skuteczne, choć nie pozbawione dozy ryzyka, wymagają doskonałej znajomości fachu od wykonującego je lekarza.

Yon-Ka, francuska marka produktów do pielęgnacji skóry, stanowi kontrpropozycję, a zarazem uzupełnienie dotychczasowych technik medycyny estetycznej. Wykonywane pod tą marką nieinwazyjne zabiegi gwarantują widoczne, trwałe rezultaty.

Yon-Ka bazuje na sile esencjonalnych olejków i ekstraktów roślinnych, w powiązaniu z substancjami aktywnymi, stanowiącymi „złoty standard” kosmetologii – kwasem hialuronowym, witaminą C, polifenolami, peptydami i kwasami AHA. Yon-Ka bierze na cel starzenie się skóry i wszelkie inne potencjalne problemy skórne.

Dzięki temu Yon-Ka umożliwia najbardziej odpowiednią pielęgnację skóry, zapewniającą efektywne przeciwdziałanie skutkom upływającego czasu.

Sojusz doskonały: kosmetyczne oczekiwania, sztuka dotyku i odpowiednie urządzenia kosmetyczne. Profesjonalne zabiegi pod marką Yon-Ka pozwalają upiększyć każdą kobietę, zapewniając promienną skórze, którą można się pochwalić w każdym wieku.

Markę Yon-Ka możesz odkryć – w zależności od kraju – w sklepach internetowych, salonach kosmetycznych, ośrodkach SPA i placówkach medycznych.