RODZINA PRODUKTÓW

SOLAR CARE

Zastosowanie

SOLAR CARE – PIELĘGNACJA PRZECIWSŁONECZNA


Linia SOLAR CARE zapewnia optymalną ochronę przed promieniowaniem UV, pomagając jednocześnie zachować ładną i zdrową skórę.


Produkty do pielęgnacji przeciwsłonecznej Yon-Ka zapewniają aktywną ochronę przeciw starzeniu się skóry, ponieważ są bogate w silnie nawilżające ekstrakty owocowe, kojące oleje z kiełków zbóż i witaminy, polifenole z oliwek i przeciwutleniacze, jak również substancje aktywne z herbat o działaniu regenerującym.

Opis

Co zrobić, by w pełni skorzystać z właściwości produktów SOLAR CARE?


Samoopalające mleczko SELF-BRONZING MILK sprawi, że skóra uzyska ładną i naturalną opaleniznę. SELF-BRONZING MILK działa także w przypadku jasnej skóry czy nie tolerującej słońca.


Kremy przeciwsłoneczne SPF 25 i SPF 50 pomogą chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Dobierz odpowiednią formułę do rodzaju skóry i intensywności słońca. Produkty możesz dobrać do każdego typu skóry i w zależności od intensywności słońca.


Po ekspozycji na słońce, skóra twarzy i ciała musi zostać nawilżona, aby zachować elastyczność. Mleczko po opalaniu SUN AFTER SOLEIL działa na skórę jak regenerujący koktajl, przynosząc ukojenie i nawilżenie. Pozostawia skórę aksamitnie miękką. Zastosowany jako uzupełnienie pielęgnacji PROLONGATEUR de BRONZAGE upiększy opaleniznę, pozostawiając na skórze opalizującą poświatę.