SERCE PRODUKTU

QUINTESSENCE

Yon-Ka Quintessence to kompleks aktywnych substancji, stanowiący serce kolekcji produktów naszej marki.

Ten wyjątkowy, niemający sobie równych eliksir piękna, jest prawdziwym wielofunkcyjnym koncentratem, znakomicie służącym Twojej urodzie. Quintessence to połączenie pięciu podstawowych olejków esencjonalnych oferowanych w stężeniach opracowanych nad podstawie precyzyjnych badań, dających efekt najdoskonalszej synergii:

  • – olejek esencjonalny z lawendy pachnącej (Lavendula), zapobiegający starzeniu się skóry i wspomagający utrzymanie jej równowagi
  • – olejek esecjonalny geraniowy- wspomaga działanie lawendy, działa antyoksydacyjnie (geranium oleum)
  • – olejek esencjonalny z rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus officinalis), oczyszczający skórę z substancji toksycznych i ujędrniający ją
  • – olejek esencjonalny z cyprysu wiecznie zielonego (Cupressus sempervirens), oczyszczający i uszlachetniający skórę oraz wspomagający utrzymanie jej równowagi
  • – olejek esencjonalny z tymianku lekarskiego (Thymus officinalis), oczyszczający i działający ożywczo na skórę.

Yon-Ka Quintessence to „DNA” naszej marki. Zapewnia wyjątkowe doznania zmysłowe, a skórze – nieodzowną, codzienną dawkę piękna.

Ten wyjątkowy kompleks stosuje się w różnych stężeniach, w zależności od konkretnego produktów. Zawiera go aż 70% produktów z asortymentu marki Yon-Ka. Zawsze zaczynamy od dawkowania wstępnego, które pozwala określić jak najdoskonalszy poziom tolerancji na zawarte w nim substancje i uzyskać optymalny efekt. Kompleks uzupełnia działanie i zwiększa skuteczność składników aktywnych, z którymi jest połączony.

Yon-Ka Quintessence często występuje w połączeniu z innymi specyficznymi substancjami czynnymi, takimi jak: kwas hialuronowy, witamina C albo kwasy AHA.

Substancje aktywne Yon-Ka Quintessence przenikają w głąb skóry, tworząc łagodniejszą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Markę Yon-Ka możesz odkryć – w zależności od kraju – w sklepach internetowych, salonach kosmetycznych, ośrodkach SPA i placówkach medycznych.

 

 

ANTY-AGING – DETOKSYKACJA – RÓWNOWAGA

OCZYSZCZANIE – REGENERACJA

Pochodzący z Egiptu olejek esencjonalny lawendy pachnącej (Lavendula) to eliksir piękna efektywnie oddziałujący na skórę.

Wypełnia skórę młodzieńczym blaskiem. Zmarszczki, zwiotczenia i inne niedoskonałości to już historia!

ANTY-AGING – HARMONIZACJA

Olejek esencjonalny z rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus officinalis) z Maroko oczyszcza skórę z toksyn i ją ujędrnia.

Wypełnia skórę młodzieńczym blaskiem. Zmarszczki, zwiotczenia i inne niedoskonałości to już historia!

DETOKSYKACJA – UJĘDRNIANIE

Olejek esencjonalny z lawendy wąskolistnej (Lavandula angustifolia), uprawianej w Górnej Prowansji, jest najbardziej znany z regenerującego i kojącego działania na skórę. To największy sprzymierzeniec nawet najbardziej wrażliwych rodzajów skóry. Wspomaga także zasypianie.

UKOJENIE – REGENERACJA

Olejek esencjonalny z cyprysu wiecznie zielonego (Cupressus sempervirens), pochodzący z Prowansji, jest najbardziej znany z właściwości wygładzających i udoskonalających skórę. Niezastąpiony w walce z cellulitem, poprawia wygląd skóry także w przypadku zatrzymywania wody w organizmie.

DRENAŻ – RÓWNOWAGA

Olejek esencjonalny z tymianku lekarskiego (Thymus officinalis) to składnik oczyszczający i antyseptyczny o silnym działaniu. Dlatego też jest wybornym środkiem zwalczającym rozmaite niedoskonałości skóry, zarówno u nastolatków, jak i u dorosłych.

Wykazuje także działanie stymulujące na organizm.

OCZYSZANIE – WZMACNIANIE