MARKA I JEJ POCHODZENIE

 

Yon-Ka – francuska marka firmy Laboratoires Multaler Paris – to producent profesjonalnych, naturalnych kosmetyków premium do pielęgnacji twarzy i ciała, wykorzystywanych w salonach kosmetycznych i SPA & Wellness oraz w domach dzięki kompletnej linii detalicznej.

 

Marka Yon-Ka jest w 100% francuska i od jej założenia ponad 65 lat temu należy do rodziny Multaler – obecnie już w trzeim pokoleniu. Produkty są komponowane, wytwarzane, kontrolowane i dystrybuowane przez laboratoria MULTALER – firmie zlokalizowanej na przedmieściach Paryża w miejscowości Argenteuil.

 

Marka Yon-Ka jest od ponad pół wieku obecna w najlepszych salonach i ośrodkach SPA na pięciu kontynentach, a jej kosmetyki obecne w domach klientek równie długo. Od  2019 roku jest dostępna również w Polsce, gdzie w 2019 r. uzyskała nagrodę Beauty Inspiration.

 

Ponad 130 roślin z całego świata, opatentowana formuła Yon-Ka Quintessence i ponad 65-letnie doświadczenie oraz połączenie wiedzy i pasji zaowocowały stworzeniem unikatowych kosmetyków: kremów nawilżających, preparatów anty-aging, boosterów, balsamów i emulsji, perfekcyjnie sprofilowanych i dzięki temu odpowiadających na potrzeby każdego rodzaju skóry w każdym wieku, dla kobiet i mężczyzn. Na ich bazie powstały rytualne zabiegi pielęgnujące twarz i ciało, które w połączeniu z wiedzą i umiejętnością kosmetologów gwarantują natychmiastowe, widoczne rezultaty, a jednocześnie przenoszą do świata relaksu i harmonii z Naturą.

 

Czytaj dalej ….. Nazwa Yon-ka >>>

KATALOG YON-KA

Pobierz katalog Yon-Ka

Pobierz