MAGICZNE I LECZNICZE DZIAŁANIE JADEITU

Kamienie naturalne mają niebagatelny wpływ na nasz organizm. Kamienie szlachetne i półszlachetne gromadzą w sobie energię, którą następnie oddają nam. Jadeit formując się długo we wnętrzu Ziemi kumuluje w sobie potężną energię. Jest to kamień, który używany był do wyrobu biżuterii już przez Majów. Przypisywali mu oni magiczne właściwości. Uważali za talizman, który zapewniał szczęście i chronił przed złą energią. Zmarłym wkładano drobne koraliki z jadeitu w usta, aby na tamtym świecie mieli namiastkę serca. Jadeit był też bardzo cenionym kamieniem w starożytnej kulturze chińskiej.

Jadeit to kamień żadowy. W krajach Dalekiego Wschodu razem z nefrytem jest nazywany “kamieniem młodości”. Jego energia przywraca skórze witalność. Odmładza, wygładza, ożywia szarą i zmęczoną cerę. Masaż zimnym jadeitem poprawia krążenie krwi i przepływ limfy, zmniejszają się worki pod oczami i opuchlizna, zwężają pory. Masaż działa także liftingująco.

Kamień pozostaje naturalnie chłodny przez dłuższy czas, ale dodatkowo jadeitowy roller do twarzy można umieścić na kilka minut w lodówce. Taki masaż rano daje efekt pobudzonej do życia skóry. Skuteczniej też rozprawisz się z opuchniętymi oczami.

Ten w stu procentach naturalny kamień działa uspokajająco, relaksacyjnie i odprężająco, a przy okazji zmniejsza rozszerzone naczynka i genialnie wspomaga leczenie trądziku różowatego! Dzięki jego stosowaniu znacząco zharmonizujesz organizm. Nie można zapomnieć także o leczniczych właściwościach jadeitu – dla przykładu, sprzyja on płodności.


Jak używać jadeitowewgo rollera do twarzy?

Należy zacząć od środka twarzy, kierując się do jej zewnętrznych części. Warto pamiętać, by wykonywać ruchy z dołu do góry, w przypadku szyi zaś z góry do dołu, nie odwrotnie. Masaż powinno się wykonywać na oczyszczoną twarz. Po skończonym zabiegu powinno się oczyścić roller jadeitowy za pomocą wilgotnej ściereczki. Niewskazany jest długotrwały kontakt metalowych części jade rollera z wodą.

Masażer jest banalny w użyciu. Przykładasz wałeczek do skóry i rozpoczynasz masowanie! Jeśli masz problem z opuchniętymi oczami, trzymaj urządzenie w lodówce i schładzaj nim twarz o poranku, kiedy jest najbardziej napuchnięta – obrzęków pozbędziesz się już w kilka minut! Roller działa na zasadzie drenażu limfatycznego – pomaga pozbyć się zalegającej limfy.

Urządzenie warto stosować codziennie, nawet jeśli ma się na to tylko kilka minut, najlepiej robić to jednak minimum 10-15 minut każdego dnia.

Najwyższej klasy pałeczki jadeitowe można znaleźć  w ofercie marki Yon-ka 😊