RODZINA PRODUKTÓW

HYDRA N°1

Zastosowanie

Intensywne, natychmiastowe i optymalne nawilżenie skóry odwodnionej


Naukowcy pracujący dla marki Yon-Ka stworzyli ekskluzywny kompleks nawilżający, który jest składnikiem serum, kremu i lotionu linii HYDRA N°1. Umożliwia on skuteczne nawilżenie skóry na wszystkich jej poziomach.


  • Fitoskwalany z oliwek i aloes wzmacniają barierę ochronną skóry.
  • Imperata cylindryczna reguluje przepływ wody z naskórka do skóry właściwej, dwa rodzaje kwasu hialuronowego (o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej) pomagają skórze utrzymać optymalne nawilżenie.
  • Przeciwutleniające witaminy A, C i E chronią cząsteczki zatrzymujące wodę.


Dobrze nawodniona skóra jest elastyczna, miękka, pulchna i pełna blasku, bez objawów dyskomfortu. Nawilżenie skóry jest pierwszym krokiem przeciwstarzeniowym, niezależnie od rodzaju skóry. Ponieważ skóra mieszana lub skóra tłusta również może wykazywać oznaki odwodnienia, oprócz kremu do skóry suchej stworzyliśmy produkty nawilżające dla skóry tłustej i/ lub dla kobiet, które preferują lżejszą konsystencję kosmetyków.

Rodzina produktów – opis

HYDRA N°1 SERUM – serum intensywnie nawilżające

HYDRA N°1 SERUM o gładkiej, żelowej konsystencji szybko się wchłania, pozwalając skórze odzyskać nawilżenie. Kwas hialuronowego o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej oraz krzem o właściwościach regenerujących zapewniają dodatkowe nawilżające działanie. HYDRA N°1 SERUM można stosować z kremem nawilżającym HYDRA N°1 CREAM lub HYDRA N°1 FLUID, aby uzyskać natychmiastowe nawilżenie skóry i utrzymać je przez ponad 8 godzin.

HYDRA N°1 CREAM
Krem do twarzy HYDRA N°1 CREAM nawilża, odżywia i regeneruje skórę suchą i odwodnioną. Zapewnia ochronę cery. Skóra jest pulchna, wygładzona i wygląda wyraźnie młodziej. HYDRA N°1 CREAM łączy zalety nawilżającego kompleksu przeciwzmarszczkowego z właściwościami olejków z orzechów laskowych i pestek winogron (bogatych w niezbędne dla skóry kwasy tłuszczowe) oraz odżywiającego skórę masła shea.

HYDRA N°1 MASK
Twoja skóra wysyła sygnał SOS.? HYDRA N°1 MASK to natychmiastowa pomoc dla skóry suchej i skóry wrażliwej. Maseczka o żelowej konsystencji jest bogata w składniki nawilżające i naprawcze (imperata cylindryczna, aloes, gliceryna roślinna, jojoba), w regenerujące substancje czynne (witamina A, krzem), przynoszącą ukojenie skórze witaminę B5 i przeciwutleniacze: witaminę C i E. Dzięki temu natychmiast przywraca skórze komfort i niweluje uczucie ściągnięcia, nawet w przypadku najbardziej wrażliwej skóry. Kiedy Twoja skóra nie czuje się komfortowo, zastosuj maskę HYDRA N°1 na noc zamiast kremu. Po prostu nałóż cieniutką warstwę na skórę przed pójściem spać

Pielęgnacja

 

BOOSTER NAWILŻAJĄCY

HYDRA N°1 SERUM

HYDRA N°1 SERUM to kremowe i kojące serum o żelowej konsystencji, które znakomicie odżywia suchą i odwodnioną skórę, dzięki składnikom aktywnym z imperaty cylindrycznej, aloesu i roślinnej glicerynie. W zależności od rodzaju skóry możesz go stosować z CREME HYDRA N°1 lub HYDRA N°1 FLUIDE, aby uzyskać efekt natychmiastowego i przedłużonego nawilżenia:
– Dzięki HYDRA N°1 Crème znacznie wzrasta nawilżenie skóry, co zmierzono metodą korneometryczną. Nastąpił wzrost nawilżenia średnio o 114% po 1 godzinie i 102% po 8 godzinach od aplikacji (a).
– W przypadku HYDRA N°1 (płyn) nawodnienie skóry wzrasta średnio o 122% po 1 godzinie i 76% 8 godzin po aplikacji, co zmierzono metodą korneometrii (b).
Szybko wchłaniany żel pozwala skórze odzyskać właściwy poziom nawilżenia.
Kwas hialuronowy i krzem, mające właściwości regenerujące, połączono z witaminami A, C i E ze względu na ich działanie przeciwutleniające i wygładzające.

NAWILŻENIE I OCHRONA

HYDRA N°1 CRÈME

HYDRA N°1 CRÈME koi, odżywia i regeneruje skórę odwodnioną i skórę suchą. Chroni również przed czynnikami zewnętrznymi. Optymalnie nawilżona cera, staje się promienna. Skóra jest pulchna, wygładzona i wygląda wyraźnie młodziej.

HYDRA N°1 CRÈME:
– Wygładza drobne linie i sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna
– Olejek z pestek winogron, bogatych w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, składniki aktywne z orzecha laskowego i masła shea mają właściwości naprawcze
– Kwas hialuronowy ma działanie przeciwstarzeniowe
– Witaminy A, C, E mają właściwości wygładzające i przeciwutleniające
– Witamina B5 ma kojący wpływ na skórę; połączenie olejków eterycznych z róży, rumianku, jaśminu i formuły Yon-Ka Quintessence zapewnia efekt relaksujący.

NATYCHMIASTOWA POMOC DLA SKÓRY

HYDRA N°1 MASQUE

Maska HYDRA N°1 MASQUE jest najlepszym sprzymierzeńcem skóry suchej, odwodnionej, poddawanej działaniu czynników zewnętrznych, takich jak: słońce, wiatr i zimno. Maska zawiera substancje nawilżające z imperaty cylindrycznej, aloesu i glicerynę roślinną, oraz składniki naprawcze, jednocześnie przeciwdziałające odwodnieniu skóry i roślinną glicerynę, takie jak: olej jojoba i fitoskwalany z oliwek. Witamina A i krzem mają właściwości wygładzające i odbudowujące, witamina B5 oraz witaminy C i E uzupełniają działanie składników nawilżających. Połączona moc tych cząsteczek zapewnia skórze natychmiastowy komfort i niweluje uczucia ściągnięcia, nawet w przypadku najbardziej wrażliwej skóry.

SZCZEGÓLNE POTRZEBY

ALPHA-CONTOUR

ALPHA-CONTOUR dostarcza składniki aktywne do najbardziej wrażliwych obszarów twarzy, takich jak okolica oczu i ust. Od kondycji skóry w tych miejscach w znacznym stopniu zależy, czy twarz wygląda młodo. Dzięki wysokiej precyzji dawkowania kwasów owocowych w połączeniu z substancjami z mimozy, ALPHA-CONTOUR odmładza naskórek, aktywując jego odnowę komórkową oraz zapewnia skórze nawilżenie i świeżość.
ALPHA-CONTOUR można stosować z innymi produktami, przeznaczonymi do pielęgnacji oczu i ust:
– Stosując dodatkowo PHYTO-CONTOUR, wyraźnie zmniejszysz obrzęki i cienie pod oczami
– Stosując NUTRI-CONTOUR, bogaty w olej z orzechów laskowych, otulisz skórę miękkością jak podczas zabiegu kokonowego.