PRZYWRACANIE RÓWNOWAGI SKÓRZE

PRZYWRACANIE RÓWNOWAGI SKÓRZE

“Świecąca skóra twarzy, tłusta cera, mocno widoczne pory z widocznymi zanieczyszczeniami (zaskórniki, pryszcze) to Twój problem? Cera jest matowa, z przebarwieniami i pozbawiona blasku?
Jeśli te objawy występują tylko w strefie T twojej (czoło, nos, podbródek), to oznacza, że masz skórę mieszaną. W takim przypadku skóra na policzkach może być odwodniona, co powoduje dyskomfort i uczucie ściągnięcia. Aby zmatowić skórę, musisz przywrócić jej równowagę poprzez odpowiednią pielęgnację. Olejki eteryczne z Ylang-Ylang i limonki w połączeniu z formułą Yon-Ka Quintessence, które znajdują się w kremie CREAM 93, pomogą oczyścić skórę i przywrócić jej równowagę. Antyoksydanty (witaminy C i E), regenerująca substancja czynna (witamina A) i ochronna oliwa z oliwek pomogą skórze stawić czoła codziennym wyzwaniom i odzyskać poczucie komfortu. Intensywny program wygładzania i odnawiania zapewni duet ALPHA FLUID i ALPHA-PEEL. Struktura skóry się poprawi, cera odzyska blask. W przypadku niedoskonałości CREAM 15 lub EMULSJA PURE będą dodatkowym zestawem ratunkowym! “

 
MY EXPERT ROUTINE

Zrobiłaś diagnozę skóry, ale nadal nie wiesz jakie kosmetyki będą idealne dla Twojej cery?

Nic nie szkodzi, napisz do nas na Facebooku, Instagramie lub wyślij do nas e-maila: kosmetolog@yonkapolska.pl, Nasza pani kosmetolog skonsultuje i profesjonalnie poprowadzi Twoją pielęgnację domową.

Czekamy na twoją wiadomość!