RODZINA PRODUKTÓW

BOOSTERS

Zastosowanie

Stwórz własny program pielęgnacji domowej!


Naukowcy tworzący markę Yon-Ka zawsze koncentrowali się na tym, by tworzyć produkty i zabiegi personalizowane. Właśnie dlatego stworzono cztery rozwiązania – koncentraty aktywne, które pozwolą Ci zmodyfikować codzienną pielęgnację zawsze wtedy, gdy pojawiają się nowe wyzwania.

Rodzina produktów – opis

Stwórz indywidualny program pielęgnacji domowej!


Naukowcy tworzący markę Yon-Ka zawsze koncentrowali się na tym, by tworzyć produkty i zabiegi personalizowane. Aby zapewnić maksymalne rezultaty, oferujemy cztery koncentraty aktywne, które można zastosować podczas pielęgnacji dziennej czy nocnej – zawsze, gdy tego potrzebuje Twoja skóra.


„Tylko precyzyjne dostosowywanie procedur zabiegowych i zindywidualizowana pielęgnacja zapewniają najwyższą skuteczność” – mówi Catherine Mühlethaler, dyrektor zarządzająca Multaler Laboratories.

Pielęgnacja

 

ODŻYWIENIE

Nutri +

Klimat, zmęczenie, zabiegi medyczne to tylko niektóre z wielu czynników szkodliwych dla skóry. Zaczerwienienia, uczucie ściągnięcia i szorstkość to część symptomów świadczących o tym, że zostały uruchomione naturalne mechanizmy obronne skóry.
NUTRI + odżywia i regeneruje skórę, przywraca jej blask i elastyczność, pomaga odzyskać witalność i poczucie komfortu.
Sekret skuteczności NUTRI+ wynika z połączenia odżywczej mocy oleju z kiełków pszenicy i rewitalizujących esencjonalnych olejków wchodzących w skład formuły Yon-Ka Quintessence.

OCHRONA PRZED SŁOŃCEM

Defense +

Polifenole kory sosnowej i owoc granatu zawarte w DEFENSE+ przyczyniają się do uelastyczniania skóry i nadają cerze lśniący blasku, wygładzając przy tym wyraźnie teksturę skóry.
DEFENSE+ to booster, który zwalcza stres oksydacyjny powstający za sprawą promieni słonecznych, palenia tytoniu, zanieczyszczenia środowiska, a także codziennej dawki stresu. Ochronny „efekt tarczy” pomaga zapobiegać występowaniu oznak starzenia się skóry.
Korzyści płynące ze stosowania odżywczego boostera sprawiają, że jest wyborowym sprzymierzeńcem skóry suchej, szczególnie użytecznym dla mieszkanek miast.

NAWILŻENIE

Hydra +

HYDRA+ jest najlepszym sprzymierzeńcem skóry suchej i skóry bardzo suchej, której towarzyszy uczucie ściągnięcia i dyskomfortu.
Sekret doskonałego nawilżenia skrywa połączenie skoncentrowanej dawki PCA i gliceryny roślinnej. HYDRA+ pomaga skórze odzyskać blask, przywraca jej miękkość i elastyczność.
Konsystencja HYDRA+ sprawia, że booster idealnie łączy się z innymi kosmetykami. Zyskaj jeszcze lepszą pielęgnację, stosując booster HYDRA+ w połączeniu z NUTRI DEFENSE – regenerującym kremem do skóry suchej czy CREAM 93 – kremem matującym skórę mieszaną.

LIFTING

Lift +

LIFT+ działa na luźną i zwiotczałą skórę, niezależnie od przyczyny pojawienia się tego rodzaju objawów (utrata masy ciała, zmęczenie, proces starzenia się).
By skutecznie pomóc przy braku jędrności skóry, połączyliśmy w tym boosterze moc formuły Yon-Ka Quintessence z korzyściami, jakie daje rozmaryn i chmiel.
Stonizowana, ujędrniona skóra wymaga doskonałego nawodnienia, dlatego wzbogaciliśmy LIFT+ substancjami silnie nawilżającymi: PCA i gliceryną roślinną.