BONUS

UNIKALNE I ZINDYWIDUALIZOWANE DOZNANIE ZMYSŁOWE

Zmysłowa przyjemność i energetyczna równowaga zawsze stanowiły sedno koncepcji firmowanej marką Yon-Ka.

Sama nazwa marki Yon-Ka kojarzy się z harmonią, zgodnością, poszukiwaniem możliwości nieustannego odmładzania. YON – to nazwa górskiej rzeki o oczyszczających właściwościach; słowo, które przywołuje skojarzenia związane z energią i ruchem. KA – w starożytnym Egipcie czasów faraonów odwołuje się do tej cząstki wieczności, która drzemie w każdym z powołanych do istnienia bytów.

Aby poczuć się dobrze w swojej skórze, potrzebny jest spokój ducha. Takie doświadczenie jest nieobce żadnemu z nas, a nasza fachowa wiedza terapeutyczna wychodzi tej potrzebie naprzeciw. Skuteczność połączona z doznaniem przyjemności powoduje, że cały Byt staje się świetlisty i pała entuzjazmem. Skóra odzyskuje blask, znikają oznaki zmęczenia, a napięcia wynikłe ze stresu ulegają złagodzeniu.

Terapie pod marką Yon-Ka pozwalają doświadczyć subtelnej alchemii, która kreuje doskonałe wchłanianie się produktów i warunki do pełnej skuteczności.

Wiedza, profesjonalizm, naukowe podstawy opracowania produktów i esencjonalne olejki pieszczące zmysły stają się dla klientów źródłem harmonii, dobrego samopoczucia i odmłodzenia.

Istotnym elementem naszego podejścia do pielęgnacji skóry jest wyczulenie na oczekiwania i opinie klientów. Dlatego każda terapia przystosowana jest do konkretnych, zindywidualizowanych potrzeb użytkownika; bierze pod uwagę rodzaj skóry, wyzwania dotyczące urody czy nawet nastrój w danym dniu.